wczytywanie

O nas

Działalność usługowa

Realizujemy inwestycje instalacji fotowoltaicznych dla klientów sektora biznesu i osób prywatnych. Doradzamy inwestorom w zakresie doboru rozwiązania, finansowania oraz funkcjonalności użytkowej – optymalizacji zysku. Działamy na terenie całego kraju.

Produkcja i sprzedaż

Zajmujemy się również produkcją, sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości:

  • Paneli fotowoltaicznych
  • Inwerterów
  • Inwerterów hybrydowych
  • Pomp ciepła
  • Magazynów energii
  • Systemów montażowych

Wszystkie produkowane przez nas wyroby cechują się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Wybierając je masz pewność że korzystasz z certyfikowanych i niezawodnych urządzeń, które będą Ci służyć przez wiele lat.

Dlaczego my?

Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu oraz realizacji instalacji fotowoltaicznych oraz systemów pomp ciepła, które zdobywaliśmy przez wiele lat działalności. Posiadamy szeroki, zgrany zespół specjalistów, który gwarantuje szybą i bezproblemową realizacje zleconych prac.

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas lub napis, nasi konsultanci czekają na Twoją wiadomość. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Służymy też fachową pomocą w wyborze najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb rozwiązania.

Zamów bezpłatną wycenę

Wybierz poniżej temat zapytania, uzupełnij swoje dane w formularzu i daj nam znać czego potrzebujesz. Nasi specjaliści czekają na Twoją wiadomość:

Dlaczego PV Energia?

Najlepszą wizytówką naszej firmy są wykonane przez nas realizacje oraz referencje wystawione przez klientów. Obsłużyliśmy tysiące osób indywidualnych, a także współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalikowane ekipy monterskie. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

Strony internetowe Nowy Sącz
przewiń stronę do początku