wczytywanie

Program Eko Gmina - Poprawa Efektywności Ekologicznej i Ochrona Środowiska

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma, PV Energia Polska Evan s.c., specjalizująca się w montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, rozpoczyna program Eko Gmina. Ten innowacyjny projekt zostanie zrealizowany we współpracy z przedstawicielami różnych gmin i ma na celu poprawę efektywności ekologicznej oraz ochronę naszego środowiska.

Program Eko Gmina jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie społeczne na rozwiązania przyjazne dla środowiska. Wraz z naszymi partnerami, producentem pomp ciepła ECO POMP oraz wybranymi producentami paneli fotowoltaicznych, inwerterów i konstrukcji montażowych, dążymy do zwiększenia świadomości ekologicznej i dostępności ekologicznych technologii dla mieszkańców naszych gmin.

Jednym z kluczowych aspektów programu Eko Gmina jest atrakcyjna cena usług dla klientów z poszczególnych gmin. Dzięki naszej współpracy z partnerami, jesteśmy w stanie zapewnić ceny usług o 20-40% niższe od cen rynkowych. Chcemy, aby ekologiczne rozwiązania były dostępne dla większej liczby osób, a nasze ceny są dowodem naszego zaangażowania w ten cel.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła są kluczowymi technologiami w osiąganiu efektywności energetycznej i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Energia słoneczna jest odnawialnym źródłem energii, które może przyczynić się do zmniejszenia zależności od tradycyjnych, nieekologicznych źródeł. Pompy ciepła natomiast wykorzystują energię cieplną zgromadzoną w powietrzu, glebie lub wodzie, aby dostarczyć ciepło do domu, co redukuje emisję szkodliwych substancji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i ekspertyzie w dziedzinie montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy indywidualnie podejdą do każdego projektu, zapewniając optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

W ramach programu Eko Gmina, nasza firma oferuje nie tylko montaż i konfigurację instalacji, ale także doradztwo techniczne. Chcemy, aby nasi klienci mieli pełną świadomość korzyści, jakie płyną z ekologicznych rozwiązań, a także aby mogli skorzystać z dostępnych im wsparcia finansowego.

Wierzymy, że nasz program Eko Gmina przyczyni się do budowania bardziej zrównoważonej przyszłości. Poprawa efektywności ekologicznej jest naszym wspólnym celem, a każda zainstalowana instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła jest krokiem w stronę mniejszego śladu węglowego i czystszej planety.

Zapraszamy wszystkie gminy do współpracy w ramach programu Eko Gmina. Razem możemy osiągnąć więcej i wpłynąć na zmiany, które przyniosą korzyści zarówno dla naszej lokalnej społeczności, jak i dla środowiska naturalnego. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej gminie w realizacji celów związanych z efektywnością ekologiczną i ochroną środowiska.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej prezentacji oraz do kontaktu z naszą firmą.

PV Energia Polska Evan s.c. - Twoje zaufane źródło energii przyjaznej dla środowiska!

Zamów bezpłatną wycenę

Wybierz poniżej temat zapytania, uzupełnij swoje dane w formularzu i daj nam znać czego potrzebujesz. Nasi specjaliści czekają na Twoją wiadomość:

Dlaczego PV Energia?

Najlepszą wizytówką naszej firmy są wykonane przez nas realizacje oraz referencje wystawione przez klientów. Obsłużyliśmy tysiące osób indywidualnych, a także współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalikowane ekipy monterskie. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

Strony internetowe Nowy Sącz
przewiń stronę do początku